Hakkımızda | Web Hosting | Web Domain | Web Tasarım |

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Emek Net İnternet & Bilişim Hizmetleri 2006 yılından bu yana Alan adı, web hosting, sunucu kiralama, sunucu barındırma, web yazılım ve web tasarım gibi çözümlerle web hosting sektöründe hizmet vermektedir. Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından bu zamana kadar müşterilerimize uygun fiyat politikası ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bir firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin günün herhangi bir saatinde yardım taleplerine yanıt almalarını sağlamaktır.

Zamana karşı yenilenmeyi bilen, "Daha neler yapabiliriz ?" düşüncesi ile devamlı yeni projeler üreten, gün sonunda müşterilerimizden gelen talepleri değerlendiren bir yapı üzerine çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Amacımız siz değerli müşterilerimizin, firmamızı çevresine ve iş ortaklarına referans gösterebilecekleri, çalışmış olduğu firmaya güvenen ve her daim firmasından memnun kalan, sorularına günün herhangi bir saatinde mevcut destek sistemlerimizden bizlere ulaşabileceğinin rahatlığını yaşatan konuma gelebilmek ve bu konumu koruyabilmektir.

Emek Net İnternet & Bilişim Hizmetleri olarak 2006 yılından bu yana bizleri tercih eden ve etmeye devam eden değerli müşterilerimize bizlere olan güvenleri için teşekkürü bir borç biliriz.

Vizyonumuz

“Türkiye’nin “en beğenilen ve tercih edilen” Hosting Firması Olmak.”

Çıktığımız bu yolda attığımız her adımda sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için her daim yanınızdayız.

Kısacası " Başarıya Giden Yol EMEK İster "

Misyonumuz

Teknolojik hosting hizmetlerimiz ile işi ve hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmek, Çalışkanlığımız, çevikliğimiz ve verimliliğimizle, müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

Müşterilerimize, işlerine gerçek değer katan yüksek kaliteli barındırma ve yayın, satış sonrası teknik destek hizmetleri vererek müşterilerimizle karşılık bir güven inşa etmek Gelişmek için asla bitmeyen bir arayışla, çalışmayla, müşterilerimizin beklentilerine cevap vermekdir.Datacenter'dan Kareler